dsc1615 17904551012 o
boven
boven
boven
Stuurman Bemanning boot nummer punten  1 2 3
Ronald Brunt Liesbeth Mook 925 6 1 1 1
Sjoerd de Haas Harry 957 9 2 5 2
Bas Boer Tjard Meursing 959 10 5 4 1
Herman van Maurik Peter van Maurik 947 15 4 8 3
Jim Horrevoets Melle Plat 22 16 6 2 8
Fans van Schellen  lee Verschuren 898 17 7 3 7
Carlos Woudsma Erik 948 18 3 9 6
Hans Veraart Joris Veraart 662 22 10 7 5
Geert Rollingswier Anne de Roos 958 23 8 6 9
Anton Groefsma Rosanne 708 29 9 10 10
Herre  Hoekstra 218 35 12 12 11
Coert Kool 953 38 11 11 dns

 

 

Nieuwsarchief

KEES DE VRIES EN FRANS VAN SCHELLEN NEDERLANDS KAMPIOEN 2019!

Datum: 09 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Een heerlijk 3 daags weekend mocht er gezeild worden op de Vinkeveense plassen2, om te bepalen wi...

Eén dag op het Paterswoldse meer, smaakt naar meer

Datum: 08 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Rabenhauptevenement Paterswoldsemeer Het eendagsevenement van afgelopen zondag op het Paterswold...

Voorbereid op het ONK?

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Paterswolde keert na vele jaren terug op de spanker kalender. VW DTP beschikt over é&eacut...

Sneekweekbord naar vader en dochter Sas

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Frans en Vera Sas winnen Sneekweek 2019. Van harte proficiat! Klink voor de verslagen van de Snee...

Bourgondische Braakman

Datum: 31 juli 2019  -  Categorie: Algemeen
Vrijdagavond werden de Hollanders hartelijk ontvangen door een gezellige delegatie Braakmanners. ...

2019 Activiteit
27 januari
zondag
14:00 tot
17:00
Nieuwjaarsactiviteit (Schaatsen)
Biddinghuizen
27 april
zaterdag
11:00 tot
16:00
Voorjaarswedsrtijden Heeg
Heeg
11 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Kinselmeer
Kinselmeer
18 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Trainingsweekend
Sneek
2 juni
zondag
11:00 tot
16:00
Vinkeveen (sprint)
Vinkeveen
15 juni
zaterdag
11:00 tot
16:00
Makkum
Makkum
6 juli
zaterdag
10:30 tot
16:00
Vrijbuiterweekend / Loosdrecht
Loosdrecht
20 juli
zaterdag
11:00 tot
16:00
Braakmancup
Hoek
3 augustus
zaterdag
12:00 tot
16:00
Sneekweek
Sneek
1 september
zondag
10:30 tot
16:00
Rabenhauptwedstrijden (sprint)
Paterswolde
6 september
vrijdag
12:00 tot
16:00
ONK Vinkeveen
Vinkeveen
28 september
zaterdag
11:00 tot
16:00
Najaarswedstrijden Sneek
Sneek
6 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
HHMR Drimmelen
Drimmelen
12 oktober
zaterdag
11:00 tot
16:00
Spiegelplas
Nederhorst den Berg