dsc1615 17904551012 o
boven
boven
boven
1 898 Kees de Vries, Eelderwolde, Frans van Schellen, ZV Workum 14,0 1 1 1 2 -10 5 4
2 22 Jim Horrevoets, Sneek, Harry Batelds, KWS Sneek 25,0 7 8 -15 4 1 3 2
3 650 Duco Hacquebord, Aalsum, Harald van der Gang, ZV Workum 25,0 4 -11 5 5 5 1 5
4 635 Jan de Bokx, Terneuzen, Joris Bracke, WV Vremdijck 32,0 3 6 2 8 6 7 -10
5 925 Ronald Brunt, Almere, Liesbeth Mook, KWS Sneek 35,0 8 -14 13 9 2 2 1
6 105 Toon Braam, Groningen, Peter van Maurik, VW DTP 39,0 9 10 6 1 3 10 (ocs)
7 917 Peter van de Hemert, Hedel, Saskia Nederveen, ZV Workum 43,0 -15 5 7 11 4 4 12
8 947 Herman van Maurik, Nieuw Lekkerland, Chris Harkema, Smit Kinderdijk 52,0 5 16 12 7 -19 6 6
9 337 Bas Boer, Diemen, Henk Gorter, ZW het Y 53,0 2 13 -14 13 13 9 3
10 937 Paul van Laethem, Kruibeke (BE), Ko van den Ouden, WV Vremdijck 59,0 11 3 9 (ufd) 7 11 18
11 856 Steven Clemmens, St. Andries Brugge (BE), Mathilde Murre, WV Vremdijck 64,0 14 12 4 6 -17 14 14
12 953 Coert Kool, Landsmeer, Lars Kool, Hoorn 64,0 10 4 10 12 15 -19 13
13 881 Rien Maters, Nijmegen, Bas-Jan de Bruijn, WSV Giesbeek 66,0 12 7 -16 10 11 15 11
14 957 Sjoerd de Haas, Utrecht, Marc Bleij 71,0 -19 15 11 17 9 12 7
15 662 Hans Veraart, Groningen, Anouk Veraart, VW DTP 76,0 6 18 17 -19 18 8 9
16 948 Carlos Woudsma, Krommenie, Taco Haquebord, ARZV 87,0 17 9 -20 15 14 13 19
17 968 Frans Sas, Lathum, Douwe Sas, WSV Giesbeek 101,0 (ufd) 2 3 3 dns dns dns
18 952 Tom van der Vecht, Enkhuizen, Gideom Mastenbroek, EWVA 104,0 23 20 19 16 8 18 (ocs)
19 830 Chris Cornelisssen, Hoofdplaat, Francis Luca, WV Vremdijck 109,0 22 17 8 14 (dns) dns 17
20 531 Yntje de Vries, Zevenhuizen (GR), Steven de vries, KWS Sneek 111,0 16 22 -23 20 22 16 15
21 891 Rene van Schellen, Westzaan, Quinta van Schellen, ZV Workum 115,0 18 19 22 18 16 -24 22
22 882 Bas van der Kreeke, Reeuwijk, Martin Veerdig, WV Elfhoeven 121,0 21 -23 18 22 23 17 20
23 65 Treske Hacquebord, Scheveningen, Leonard Jansen, KWS Sneek 125,0 -24 21 24 21 20 23 16
24 846 Jelle Gerbrandy, Ids Dijkstra, WSH 135,0 (dns) dns dns dns 12 22 8
25 889 Gehard Dobken, Stadskanaal, Thomas Dobken, VW DTP 148,0 26 25 (ufd) ufd 24 21 21
26 279 Jan Lemstra, Groningen, Rogier Doffegnies, VW DTP 154,0 20 (dns) dns dns 21 20 dns
27 784 Reinier van Oversteeg, Almere, Ron Driesen 155,0 25 24 21 23 (dns) dns dns
28 936 Rainier Boerdijk, Sneek, Stephan Kruijmel, KWS Sneek 168,0 13 (dns) dns dns dns dns dns
29 1 Rutger Weijsenfeld, Vollenhove, Menno Baars 186,0 (dns) dns dns dns dns dns dns
29 912 Siebren Hoekstra, Heeg, WS Heeg 186,0 (dns) dns

Nieuwsarchief

KEES DE VRIES EN FRANS VAN SCHELLEN NEDERLANDS KAMPIOEN 2019!

Datum: 09 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Een heerlijk 3 daags weekend mocht er gezeild worden op de Vinkeveense plassen2, om te bepalen wi...

Eén dag op het Paterswoldse meer, smaakt naar meer

Datum: 08 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Rabenhauptevenement Paterswoldsemeer Het eendagsevenement van afgelopen zondag op het Paterswold...

Voorbereid op het ONK?

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Paterswolde keert na vele jaren terug op de spanker kalender. VW DTP beschikt over é&eacut...

Sneekweekbord naar vader en dochter Sas

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Frans en Vera Sas winnen Sneekweek 2019. Van harte proficiat! Klink voor de verslagen van de Snee...

Bourgondische Braakman

Datum: 31 juli 2019  -  Categorie: Algemeen
Vrijdagavond werden de Hollanders hartelijk ontvangen door een gezellige delegatie Braakmanners. ...

2019 Activiteit
27 januari
zondag
14:00 tot
17:00
Nieuwjaarsactiviteit (Schaatsen)
Biddinghuizen
27 april
zaterdag
11:00 tot
16:00
Voorjaarswedsrtijden Heeg
Heeg
11 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Kinselmeer
Kinselmeer
18 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Trainingsweekend
Sneek
2 juni
zondag
11:00 tot
16:00
Vinkeveen (sprint)
Vinkeveen
15 juni
zaterdag
11:00 tot
16:00
Makkum
Makkum
6 juli
zaterdag
10:30 tot
16:00
Vrijbuiterweekend / Loosdrecht
Loosdrecht
20 juli
zaterdag
11:00 tot
16:00
Braakmancup
Hoek
3 augustus
zaterdag
12:00 tot
16:00
Sneekweek
Sneek
1 september
zondag
10:30 tot
16:00
Rabenhauptwedstrijden (sprint)
Paterswolde
6 september
vrijdag
12:00 tot
16:00
ONK Vinkeveen
Vinkeveen
28 september
zaterdag
11:00 tot
16:00
Najaarswedstrijden Sneek
Sneek
6 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
HHMR Drimmelen
Drimmelen
12 oktober
zaterdag
11:00 tot
16:00
Spiegelplas
Nederhorst den Berg