dsc1615 17904551012 o
boven
boven
boven

1 Frans Sas, Vera Sas 13 1 1 -4 4 3 1 2 1
2 Paul Van Laethem, Veronique Riefff 17 2 3 2 1 2 5 -6 2
3 Jan de Bokx, Joris Bracke 22 4 5 1 2 1 4 5 -6
4 Steven Clemmens, Erik De Beukelaar 28 5 4 -6 3 5 3 4 4
5 Frans van Schellen, Fons Wilson 30 -8 6 3 5 6 6 1 3
6 Francis Luca, Rik Vanuffel 37 7 2 7 6 7 -8 3 5
7 Chris Cornelissen, Delphine Rieff 45 3 7 -10 8 8 2 10 7
8 Douw Sas, Elisa Baut 58 6 8 5 7 4 -dnc dnc dnc
9 Tonny Jansen, Mathilde Murre 58 9 9 8 10 -11 7 7 8
10 Yntje de Vries, Steven de Vries 70 -12 12 9 11 10 10 8 10
11 Ko van den Ouden, Rico van den Ouden 75 10 10 12 12 -dns 11 11 9
12 Rutger Weijsengeld, Marilou Rugge 77 11 11 11 9 9 dns 12 dnc
13 Alex de Beukelaar, Nathalie de Beukelaar, 88 dnc dnc dnc dnc dnc 9 9 dnc

Nieuwsarchief

KEES DE VRIES EN FRANS VAN SCHELLEN NEDERLANDS KAMPIOEN 2019!

Datum: 09 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Een heerlijk 3 daags weekend mocht er gezeild worden op de Vinkeveense plassen2, om te bepalen wi...

Eén dag op het Paterswoldse meer, smaakt naar meer

Datum: 08 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Rabenhauptevenement Paterswoldsemeer Het eendagsevenement van afgelopen zondag op het Paterswold...

Voorbereid op het ONK?

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Paterswolde keert na vele jaren terug op de spanker kalender. VW DTP beschikt over é&eacut...

Sneekweekbord naar vader en dochter Sas

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Frans en Vera Sas winnen Sneekweek 2019. Van harte proficiat! Klink voor de verslagen van de Snee...

Bourgondische Braakman

Datum: 31 juli 2019  -  Categorie: Algemeen
Vrijdagavond werden de Hollanders hartelijk ontvangen door een gezellige delegatie Braakmanners. ...

2019 Activiteit
27 januari
zondag
14:00 tot
17:00
Nieuwjaarsactiviteit (Schaatsen)
Biddinghuizen
27 april
zaterdag
11:00 tot
16:00
Voorjaarswedsrtijden Heeg
Heeg
11 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Kinselmeer
Kinselmeer
18 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Trainingsweekend
Sneek
2 juni
zondag
11:00 tot
16:00
Vinkeveen (sprint)
Vinkeveen
15 juni
zaterdag
11:00 tot
16:00
Makkum
Makkum
6 juli
zaterdag
10:30 tot
16:00
Vrijbuiterweekend / Loosdrecht
Loosdrecht
20 juli
zaterdag
11:00 tot
16:00
Braakmancup
Hoek
3 augustus
zaterdag
12:00 tot
16:00
Sneekweek
Sneek
1 september
zondag
10:30 tot
16:00
Rabenhauptwedstrijden (sprint)
Paterswolde
6 september
vrijdag
12:00 tot
16:00
ONK Vinkeveen
Vinkeveen
28 september
zaterdag
11:00 tot
16:00
Najaarswedstrijden Sneek
Sneek
6 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
HHMR Drimmelen
Drimmelen
12 oktober
zaterdag
11:00 tot
16:00
Spiegelplas
Nederhorst den Berg