dsc1615 17904551012 o
boven
boven
boven
1   635 13   1 2 3 3 4 2 1 1
2   856 17   3 1 2 4 1 4 6 2
3   937 26   2 4 1 5 3 8 7 4
4   881 28   4 3 OCS 1 2 7 5 6
5   917 44   5 5 8 2 6 10 10 8
6   829 44   11 7 10 8 5 6 3 5
7   830 51   6 10 6 9 7 5 9 9
8   375 54   7 6 4 6 8 12 13 11
9   14 55   9 9 5 DNS DNS 1 4 12
10   102 56   8 8 9 7 9 9 8 7
11   952 38   DNS DNS DNS DNS DNS 3 2 3
12   1375 80   10 11 7 10 12 DNS DNS DNS
13   543 80   13 13 12 11 11 11 12 10
14   1 81   12 12 11 12 10 13 11 13

 

Nieuwsarchief

KEES DE VRIES EN FRANS VAN SCHELLEN NEDERLANDS KAMPIOEN 2019!

Datum: 09 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Een heerlijk 3 daags weekend mocht er gezeild worden op de Vinkeveense plassen2, om te bepalen wi...

Eén dag op het Paterswoldse meer, smaakt naar meer

Datum: 08 september 2019  -  Categorie: Algemeen
Rabenhauptevenement Paterswoldsemeer Het eendagsevenement van afgelopen zondag op het Paterswold...

Voorbereid op het ONK?

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Paterswolde keert na vele jaren terug op de spanker kalender. VW DTP beschikt over é&eacut...

Sneekweekbord naar vader en dochter Sas

Datum: 17 augustus 2019  -  Categorie: Algemeen
Frans en Vera Sas winnen Sneekweek 2019. Van harte proficiat! Klink voor de verslagen van de Snee...

Bourgondische Braakman

Datum: 31 juli 2019  -  Categorie: Algemeen
Vrijdagavond werden de Hollanders hartelijk ontvangen door een gezellige delegatie Braakmanners. ...

2019 Activiteit
27 januari
zondag
14:00 tot
17:00
Nieuwjaarsactiviteit (Schaatsen)
Biddinghuizen
27 april
zaterdag
11:00 tot
16:00
Voorjaarswedsrtijden Heeg
Heeg
11 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Kinselmeer
Kinselmeer
18 mei
zaterdag
11:00 tot
16:00
Trainingsweekend
Sneek
2 juni
zondag
11:00 tot
16:00
Vinkeveen (sprint)
Vinkeveen
15 juni
zaterdag
11:00 tot
16:00
Makkum
Makkum
6 juli
zaterdag
10:30 tot
16:00
Vrijbuiterweekend / Loosdrecht
Loosdrecht
20 juli
zaterdag
11:00 tot
16:00
Braakmancup
Hoek
3 augustus
zaterdag
12:00 tot
16:00
Sneekweek
Sneek
1 september
zondag
10:30 tot
16:00
Rabenhauptwedstrijden (sprint)
Paterswolde
6 september
vrijdag
12:00 tot
16:00
ONK Vinkeveen
Vinkeveen
28 september
zaterdag
11:00 tot
16:00
Najaarswedstrijden Sneek
Sneek
6 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
HHMR Drimmelen
Drimmelen
12 oktober
zaterdag
11:00 tot
16:00
Spiegelplas
Nederhorst den Berg